Konference "Profesní setkání personalistů"

Již 13. rokem pořádá vzdělávací agentura TSM, spol. s r.o. v Brně a Praze konferenci, která je zaměřena na současná a aktuální témata z oblasti personalistiky.

Účastníci získají přehled v aktualitách a změnách v oblasti pracovního práva, důchodového pojištění, vlivu nového občanského zákoníku na pracovněprávní vztahy a také praktické návody pro řešení konkrétních personálních situací v praxi.

Konference je dostupná odborné veřejnosti převážně zaměstnancům zabývajícím se řízením lidských zdrojů a personální problematikou. Na konferenci vystoupí zkušený tým lektorů, přední odborníci v dané oblasti s aktuálními tématy.

Programy konferencí a podrobné informace naleznete na webových stránkách agentury:

7. 11. 2013, Brno: http://tsmvyskov.cz/kurz-6191-13-konference-profesni-setkani-personalistu

Na co se můžete těšit v Praze?

Zkušený tým lektorů v čele s PRÁVNÍKEM ROKU 2012 panem JUDr. Antonínem HAVLÍKEM Ph.D. v sekci Pracovní právo Vás provede nejdůležitějšími oblastmi personálních agend, a to se zohledněním přijatých a připravovaných změn pro rok 2014 včetně nového OBČANSKÉHO ZÁKONÍKU.

14. 11. 2013, Praha: http://tsmvyskov.cz/kurz-6192-profesni-setkani-personalistu-konference

Každý rok se tyto akce těší velkému zájmu, za což děkujeme nejen našim klientům, ale také zkušeným lektorům.

Přijďte i vy v letošním roce navázat kontakty a seznámit se se zajímavými lidmi a inspirovat se od odborníků a kolegů z praxe!

Těšíme se na Vaši účast! TSM, spol. s r.o.

Vzdělávací agentura TSM, spol. s r.o. je zde pro vás již od roku 1990. Organizuje školení po celé ČR zejména v Brně, Olomouci, Ostravě, Praze, Plzni a dalších krajských městech.

V nabídce agentury naleznete otevřené semináře pro širokou veřejnost. Nabídka akcí je rozmanitá s cílem, aby každý z Vás nalezl pro sebe vhodný seminář.