Pozvánka na bezplatný webinář: Post-COVID průmyslová a sociální výkonnost

Přijměte pozvánku na bezplatný webinář věnovaný převedení globálních otázek, které nastanou po skončení pandemie, do akčních plánů na změnu organizace provozu průmyslových podniků a zvýšení jejich výkonnosti.

Akce se uskuteční 22. dubna 2021 od 13:00 do 14:30 hodin.

Axel PARKHOUSE

Po pandemii se objeví více technologií, více inovací a mnoho dalších nových produktů. Ve výrobních závodech pravděpodobně dojde k vývoji nových produktů, zvýšení produktivity, implementaci nových technologií (např. Inteligentní továrna atd.) a snížení nákladů na dopravu (také kvůli problémům se životním prostředím).

Stále rostoucí tlak na kompromisy v opatřeních se nicméně promítne do „chaosu“, který vytváříme v našich výrobních provozech: zvýšený tlak na týmy, pokles spokojenosti a angažovanosti zaměstnanců a jejich vyšší fluktuace.

CEO a HR se budou muset více zaměřit na technologie a týmy, aby udrželi kvalitu výroby a spokojenost zákazníků.

Webinář: Post-COVID průmyslová a sociální výkonnost

První hodina webináře bude zaměřena na představení 8 různých příkladů změn v různých průmyslových odvětvích, včetně letectví, automobilového průmyslu, zdravotnictví a výroby polovodičů.

Poté bude následovat 30 minut otázek a odpovědí. 

TERMÍN: 22. 4. 2021, 13:00-14:30 hodin.

Webinář proběhne v anglickém jazyce je bezplatný po předchozí registraci:

Registrace na webinář

O řečníkovi

Axel Parkhouse má 35 let zkušeností v oblasti automobilového průmyslu, letectví, FMCG a pomáhá společnostem v průběhu jejich restrukturalizací a transformací.

Jako předseda skupiny Arthur Hunt Group se Axel zapojuje do významných jednání s odbory ve většině evropských zemí a je v přímém kontaktu s předními politickými a odborovými lídry v celé Evropě. Vede také specifické programy pro rozvoj malých a středních firem a pro integraci nových digitálních technologií do průmyslových podniků.

Axel zahájil svou kariéru počátkem 80. let společně Arthurem Andersenem, poté se stal zakládajícím partnerem společnosti Hommes et Technologies, nyní Arthur Hunt Consulting. Generálním ředitelem skupiny je od roku 2007.