Ušetřete na odstupném!

Jak řešit rozvázání pracovního poměru a ušetřit na odstupném? Jak se vyhnout žalobám? Jak nově uzavřít dohodu o rozvázání pracovního poměru?

Na tyto a mnohé další otázky získáte odpovědi na semináři „UKONČENÍ PRACOVNÍCH POMĚRŮ PO VELKÉ ČESKÉ REKODIFIKACI – naučte se využívat nové instituty české legislativy a eliminovat rizika“, který pořádá společnost POSITIVE dne 21. 10. 2014 od 8:30 do 12:30 hodin v Praze. Ryze praktické rady a zkušenosti s uplatňováním Nového občanského zákoníku v praxi Vám předá Mgr. Eva Bernadet, renomovaná advokátka a uznávaná odbornice v pracovněprávní oblasti.

Jedná se o navazující seminář na první cyklus Pracovní právo – První praktické zkušenosti s aplikací NOZ. Seminář je však určen i těm účastníkům, kteří se tohoto semináře neúčastnili. Seminář zahájí znalostním minikvízem a bude pokračovat následujícími tématy:

  • rozvázání pracovních poměrů
  • zcela nové pojetí dohody o rozvázání pracovních poměrů
  • nové koncepce unilaterálních rozvázání pracovních poměrů - výpovědi a okamžitá zrušení pracovních poměrů
  • riziko neplatných doložek a nevýhodných ustanovení pracovněprávní dokumentace při skončení pracovního poměru
  • nový proces absence tzv. absolutní shody při negociaci o ukončení pracovního poměru
  • při rozvázání pracovních poměrů je nutno šetřit finance zaměstnavatele - aneb jak zvládnout úskalí "zavedení praxe stran"
  • správná aplikace nových smluv o smlouvách budoucích - při rozvázání pracovních poměrů
  • pracovní poměr na dobu určitou - využijte nových možností a nastavte je dle potřeby zaměstnavatele.

Na závěr dojde na správné odpovědi minikvízu a řešení modelových situací a dotazů účastníků.

Mgr. Eva Bernadet

Seminář povede Mgr. Eva Bernadet, jejíž semináře jsou účastníky velmi vysoce hodnocené pro srozumitelný a ryze praktický přístup. Můžete je v tomto roce navštívit exkluzivně pouze u nás v POSITIVE.

Mgr. Eva Bernadet se ve své praxi dlouhodobě zaměřuje na pracovní právo a zaměstnanost, a to včetně pracovněprávních litigací a negociací se zaměstnanci i s členy odborových organizací. Mezi její klienty patří přední české i zahraniční společnosti, výrobní podniky i bankovní a finanční instituce. Eva je dlouhodobou a velmi oblíbenou lektorkou v oblasti pracovního práva a HR, věnuje se rovněž odborné publikační činnosti. Hovoří plynně francouzsky a anglicky. Je zakladatelkou a majitelkou advokátní kanceláře CABINET BERNADET s.r.o. Více na www.bernadet.cz

 

Na seminář se můžete přihlásit zde.

Cena za jednoho účastníka činí 2 400 Kč bez DPH, místo konání v Praze bude upřesněno v pozvánce pro účastníky.