Přijměte pozvánku na 3. ročník konference ZÁKAZNÍK 2030

Jak se mění zákazníci, jejich chování, potřeby, očekávání a jak na tyto změny reagovat?

Konference ZÁKAZNÍK 2030 se koná 21. března 2019 od 9:00 do 16:00 hodin v kině Atlas, Praha - Karlín. Pořádá ji poradenská a vzdělávací společnost POSITIVE ve spolupráci s komunikační agenturou DARK SIDE.

Konference ZÁKAZNÍK 2030

Připravte se na blízkou budoucnost!

12 řečníků z technologických firem, inovativních start-upů, vzdělávacích
a komunikačních agentur, výzkumu trhu, automobilového a leteckého průmyslu, zdravotnictví a hospitality byznysu nabídne zajímavý mix pohledů na blízkou budoucnost.

Podělí se s vámi o nejnovější trendy a inovace v zákaznickém přístupu, komunikaci, servisu, zkušenosti v době digitalizace, umělé inteligence a robotizace.

Mezi řečníky se objeví David Fiala z Kantar CZ s výsledky nové studie Lifestyle 2018; Jiří Petržilka, výkonný ředitel Neleteckého obchodu Letiště Praha, Jaromír Kuhn, Corporate Design Architect, ŠKODA AUTO či Nikola Pleska z Microsoftu se svým vizionářským pohledem na technologie, zákaznickou zkušenost a práci s daty.

Za ženské osazenstvo vystoupí aktuálně oceněné dámy v anketě TOP ženy Česka v kategorii Startup, Hana Fořtová a Tereza Dvořáková,se svým Frusackem, Lada Vyvialová, módní návrhářka, která propojuje moderní design s nanotechnologiemi a Petra Kolářová, s výjimečným zážitkem ze Starbucks.

Těšit se můžete i na Tomáše Šebka, známého lékaře, účastníka misí Lékařů bez hranic a zakladatele portálu uLekare.cz s revolučním pohledem na vývoj vztahu lékaře
a pacienta.

Lada Haisová z POSITIVE a Tomáš JindříšekDark Side, organizátoři konference, budou akci moderovat a zároveň vystoupí s vizionářskými pohledy na své obory – HR a marketing.

Program konference zpestří vstup kavárníka a „oživovatele“ veřejného prostoru, Ondřeje Kobzy.

Konference je určena pro všechny, kteří pracují se zákazníky, externími i interními - pro manažery, HR pracovníky, obchodníky, marketéry, zaměstnance klientských pracovišť, pro všechny, kteří chtějí více porozumět byznysu, pochopit věci v souvislostech a inspirovat se.

Akce bude částečně koncipována jako charitativní, část získaných prostředků bude použita na podporu dobrovolnických center Lékořice. Jejich cílem je zpříjemnit a zlidštit pacientům pobyt v nemocnicích, nabízet psychickou podporu a podpořit motivaci k uzdravení.

Termín konání

21. března 2019 od 9:00 do 16:00 hodin v kině Atlas v Praze

Cena

  • 4 500 Kč bez DPH / osoba

Registrace a další informace na www.zakaznik2030.cz.

DarkSidePositive