SOUTĚŽ: Vyhrajte jednodenní pobyt v Lázních Teplice včetně vstupu do Thermalia - soutěžte i o další ceny se společností ASIANA a HR News

Zaměstnanci se sedavou prací čelí náporu na mysl i tělesnou stavbu. Pohybový stereotyp setrvává po většinu dne jednotvárný a stížnosti na bolavá záda se i přes veškerou snahu o ergonomii pracovního místa množí. Tento nutný a zároveň neblahý dopad na zaměstnance se stále více firem snaží kompenzovat. Jednou z nejoblíbenějších a zároveň osvědčených možností je zahrnout do zaměstnaneckých benefitů vstupenky do různých typů wellness či lázeňských center.

Lázně Teplice v Čechách

Velmi dobré výsledky vykazuje termální komplex v Lázních Teplice. Účinky zdejších pramenů jsou totiž znát již po první návštěvě. Artrotické klouby se zklidňují, povoluje napětí přetížených svalů a záda se uvolňují. Návštěvníci si libují v 35°C teplém termálním bazénu na více než sto masážních tryskách a relaxují. Navíc se při pobytu v léčivé lázni rozpouštějí všechny starosti a regeneruje nejen tělo, ale i mysl.

Součástí THERMALIA je také saunový svět poskytující různé druhy saunovacího efektu. Posílení imunity tak může být obohaceno o blahodárné účinky na dýchací cesty, pleť nebo proudění lymfy. THERMALIUM v Teplicích je otevřené každý den včetně svátků od rána až do večera. Řadu firem oslovuje i výborná dopravní dostupnost (z Prahy 50 minut autem po D8) a tak vstupenky pro zaměstnance pořizují i pražské subjekty.

Recenze

Jan Barták
Jan Barták, Country Manager
Amadeus Czech Republic and Slovakia s.r.o.

Nejen relax v Teplicích

 

Víkend v Teplicích mi nabídl mnohem víc, než jsem očekával. Citlivě zrekonstruovaný lázeňský dům Beethoven nabízí vše v jednom. Velmi příjemný pokoj s výhledem do zeleně, profesionální lékařská péče o pohybový aparát, fyzioterapie pod vedením zkušených odborníků, kdy si můžete vybrat z pestré nabídky masáží, a pak relax v léčivé vodě unikátního supervřídla. To vše patří k místní lázeňské nabídce.

 

Večerní procházka útulným centrem města už byla jen pěkným zpestřením náročného dne a večeře v Café Beethoven s perfektním servisem a milou hudební vložkou podtrhla pravou lázeňskou atmosféru.

 

Při placení mě potěšilo, že jsem mohl zaplatit benefitní kartou Edenred a využít zaměstnaneckých benefitů přesně k tomu, k čemu mají sloužit.

Lázně Teplice v Čechách nebo také „Salon Evropy“ jsou nejstaršími lázněmi ve střední Evropě, místem, kde se po staletí léčily a potkávaly významné osobnosti z oblasti hudby, literatury, vědy a kde králové, císaři a politici tvořili dějiny. Nejsou však dnes skanzenem zašlé slávy, nýbrž moderní společností sledující soudobé trendy. Co naštěstí zůstává stabilní, je zdroj termální minerální vody, jež spolu s profesionálním týmem zaměstnanců pomáhá při léčbě pohybového aparátu a neurologických onemocnění.


Soutěžte o ceny se společností ASIANA
a HR News

1. cena: dárkový poukaz na pobyt na 1 noc v Lázních Teplice včetně vstupu do THERMALIA

2. cena: Batoh od společnosti ASIANA

3. cena: Předplatné HR News a Selflearning na 1 rok.

 

CHCI SOUTĚŽIT O CENY

 

Soutěž - ceny


Co mohou lázně nabídnout zdravým klientům?

Lázně jsou místem nejen pro léčení, ale i pro relaxaci. Stoprocentní výkony vyžadují regeneraci a odpočinek, tedy prevenci fyzického či psychického přetížení. Prostě dobití baterek je žádoucí. A THERMALIUM v Teplicích je pro to ideálním místem. Relaxační bazén s 35 °C teplou léčivou vodou a stovkou masážních trysek, bazén na plavání, Kneippův chodník či pět druhů saun, to je vskutku oáza. K tomu přičtěme nabídku zážitkových procedur a návštěvu Café Restaurantu Beethoven se špičkovou gastronomií či řízenou degustací vín a myslím, že se můžeme trefit do vkusu širokému spektru hostů.

Yveta Slišková, obchodní ředitelka Lázně Teplice

Yveta Slišková, obchodní ředitelka, Lázně Teplice v Čechách

Je možné v lázních kromě léčení a zábavy také trochu pracovat?

Lázeňský dům Beethoven je přímo ideálním místem pro spojení příjemného s užitečným. Často je potřeba opustit prostor firmy pro inspiraci a nové nápady a vyjet na školení či teambuilding do jiného prostředí. Když na místě najdete komfortní ubytování, skvělý catering, moderní konferenční prostor, wifi připojení a relaxační bazény a sauny pod jednou střechou, není co řešit. Je třeba přijet a vyzkoušet to na vlastní kůži. Pobyt je možné doplnit i o představení v Krušnohorském divadle či koncert Severočeské filharmonie. Na sportovce čekají turistické, cyklistické či běžkařské trasy v Krušných horách, golfová hřiště Barbora či Cínovec. Fotbalová utkání FK Teplice či hokejové zápasy HC Litvínov mohou potěšit sportovní fanoušky. Pro milovníky architektury a historie jsou Teplice úplným rájem.

Lázně Teplice v Čechách

Každý má jinou představu o organizaci firemních akcí. Máte pro tyto případy nějaké řešení?

Pro firemní klienty jsme schopni připravit pobyt na míru. Vše závisí na představě zadavatele, počtu osob a rozpočtu. Zažili jsme tu cyklisty, kteří výlet po krušnohorských hřebenech zakončili relaxací v THERMALIU, jiná skupina spojila projekt „škola zad“ (zaměřený na prevenci bolesti páteře a správné držení těla) s výukou nordic walking a den uzavřela v Café Restaurantu Beethoven na párování jídla s vínem. Dokonce jsme tu pro jednu firmu zorganizovali i malou taneční soutěž. Jsme ochotni reagovat na nejrůznější požadavky.

Máte pro letošní sezónu nějaké překvapení?

Lázně Teplice v Čechách připravily k zahájení 870. lázeňské sezóny dárek všem návštěvníkům i zaměstnancům. Lázeňský dům Beethoven byl po čtyřměsíční částečné rekonstrukci otevřen doslova v novém lesku. Majestátní vstup do domu s moderní vzdušnou bezbariérovou recepcí a prosvětleným lobby je korunován ozdobou vpravdě dechberoucí, deštěm křišťálových kapek ve tvaru not. Spojení motivu léčivé vody a uklidňující hudby nás dovede do unikátního prostoru Respiria s historickými artefakty, audiovizuálními efekty a relaxační zónou. Ubytovaní klienti určitě ocení rozšíření wifi na pokojích a bohaté nabídky televizních programů, stejně jako klimatizace části pokojů, vylepšení rehabilitačního bazénu, jídelny či povrchu chodeb a schodišť.

Lázně Teplice v Čechách

To zní lákavě. Jak si máme však představit ten dárek pro zaměstnance?

Příjemné moderní pracovní prostředí a nové slušivé kostýmy recepčních především. Radost a hrdost ostatních zaměstnanců, že pracují ve firmě, která investuje do nových technologií, komfortu pro klienty i práci, do designu, stejně jako do různých odborných či jazykových školení. Není divu, že zde valná většina z nich pracuje víc než dvacet let.

Očima návštěvníka

Michael Friedrich, franšízant McDonald's, provozovatel 11 restaurací

Chtěl bych tímto poděkovat Lázním Teplice za uspořádání našeho pravidelného dvoudenního setkání. Jednalo se o spojení příjemného s užitečným.

 

Pro pracovní setkání jsme využili konferenční prostory s velmi pozornou a přátelskou obsluhou a na slavnostní večeři pak příjemné prostředí restaurace Beethoven. Během dne jsme měli čas i  na odpočinek v moderních bazénech místního THERMALIA.

 

Mimořádným zážitkem pak bylo uspořádání taneční soutěže, kdy jsme se pod vedením profesionálů doručených Lázněmi Teplice naučili dva tance, které jsme v podvečer porotě a ostatním kolegům předvedli.

Hodnocení eventových prostor očima experta

Hodnocení: 4.4 / 5

Pavla Pulchart
Pavla Pulchart
Business Development Manager, ASIANA Group

Lázně Teplice mě velmi příjemně překvapily malebností a pestrou nabídkou služeb.

 

Kvalitní gastronomii a procedury zaměřené na tolik potřebnou úlevu pohybového aparátu ocení každý návštěvník.

 

Firemní klientela zde investuje do zdraví svých zaměstnanců, kterým se uleví již při krátkém pobytu. Tak účinné Pravřídlo je.

 

Pobyt lze pojmout jako teambuilding i benefit zároveň. Pro doprovodný program je možné vybírat např. z nordic walking, cvičení, tance, koncertů atd.

 

Vybavené sály pro školení či prezentace včetně krásné terasy pro coffee break jsou samozřejmostí.

Výhody:

  • Dobré spojení s Prahou
  • Kvalitní a zdravá gastronomie
  • Doplňkové aktivity
  • Účinky lázní lze pocítit již první den
  • Zaměření na tělo a veškeré bolesti zad, svalů a kloubů

Nevýhody:

  • Vysoká obsazenost (nutno plánovat dlouhodobě)