Nekonference TruPrague: Diskutujte s odborníky na nábor vše, co vás zajímá

Pokud si nejste jisti, co si pod pojmem „unconference“ představit, zapište si do diáře #truPrague - 13. září 2018 a přijďte si tento druh akce zažít na vlastní kůži. V rámci neformálního setkání, které probíhá téměř každý týden v jiném evropském či světovém městě, můžete sdílet své zkušenosti a čerpat inspiraci, jak dělat moderní nábor, od kolegů ze světa interního, ale i agenturního náboru.

Zapomeňte na konference, kde od začátku do konce sledujete promítací plátno a desítky prezentací, kde jste při závěrečné výzvě k dotazům už tak unaveni, že nemáte chuť svou účast dál prodlužovat.

Aktivní zapojení do diskuze, rovnost všech řečníků s účastníky a chybějící powerpointová prezentace je klíčem akce #truPrague, která je rozdělena do tří bloků – Agency, Inhouse, Show & Tell. Právě v posledním zmíněném bloku se můžete setkat například s Josefem Kadlecem a Milanem Novákem, zakladateli vzdělávací společnosti Recruitment Academy a recruitment agentury GoodCall.

Jak však napoví další jména řečníků, akce bude probíhat v angličtině, jelikož se jí zúčastní také spousta zahraničních hostů. Za všechny jmenujme například: Bill Boorman (zakladatel #Tru akcí), Adam Gordon (CEO, Candidate.ID), Glen Farrell (Managing Director, Source-Code) a další.

Vstupenky

Ať už jste zkušený profesionál nebo se do oboru HR teprve hodláte vrhnout po hlavě, jistě vás potěší, že vstupenky na tuto akci se pohybují v rozmezí od 605 do 977 Kč. V krásných prostorách Opero se na setkání těšíme už 13. září!

no-image