Pozvánka na webinář: Growth Mindset – růstové myšlení ve firmách

Existují dva druhy smýšlení – růstové a fixní. Růstové nás posouvá dál, pomáhá nám čelit výzvám, naproti tomu fixní typ myšlení nás brzdí, nemáme potřebu se zdokonalovat. Proto se většina organizací snaží podporovat právě růstové myšlení (growth mindset), které přináší do firem novou energii, schopnost inovovat a uvádět nové věci do života. Zúčastněte se 19. listopadu webináře od společnosti Image Lab s MUDr. Martinem Kalendou - Growth Mindset.

Image Lab.

Řada organizací i jednotlivců trpí vnitřními emočními blokádami typu „to nejde“, „proč něco měnit, když to funguje“, všechno už jsme zkusili“ atd. Jsou to typické znaky, které bychom mohli označit jako příznaky Fixního mindsetu. Přestože slovo mindset vyjadřuje to, že se jedná o momentální nastavení mysli, v týmech i u jednotlivců se projevují jako blokační kontinuum, protože emoce a myšlenky jsou úzce propojeny a ovlivňují výsledné chování jednotlivce.

Mnoho velmi úspěšných organizací následně spadne do obtížně pozorovatelné „Pasivní rezistence“, která je provázena úsměvy, odkýváním požadovaných změn, ale ve výsledku se mnoho neděje. Není zde na úrovni jednotlivců pozorovatelná aktivita navíc, engagement index je plný spokojenosti, ale energie radosti z práce se postupně vytrácí. A to je situace, kdy můžeme organizaci výrazně pomoci.

V našem ukázkovém workshopu pochopíte hlavní souvislosti, jak s tématem pracovat.

  • Fixní vs. Prorůstové myšlení a jejich příznaky
  • Překonávání bariér a pasivní rezistence
  • Jaké zázraky růstu dokážeme v organizaci za 6 týdnů udělat

Termín konání 

Pátek 19. listopadu 10:00-11:30

REGISTRACE

Přístupové údaje budou zaslány po dokončení registrace.

Webinář je určen pro HR ředitele, manažery a specialisty na vzdělávání, HR business partnery.

Není určeno poradenským a vzdělávacím firmám a lektorům.

Tématem vás provede: MUDr. Martin Kalenda, MBA – původní profesí lékař a také zakladatel, jednatel a strategický konzultant společnosti Image Lab