Vyhrajte vstup na konferenci na téma GENERACE 50+, Praha 8. 10. 2019

Máte stále volná místa, která se vám nedaří obsadit vhodnými kandidáty? Zaučili jste nového kolegu a on vám po půl roce odešel do jiné firmy za vyšším postem či penězi? Kde vzít lidi, kteří jsou loajální, mají zkušenosti a chtějí pracovat?

SETKÁNÍ S INSPIRACÍ na téma GENERACE 50+

Sáhněte do řad GENERACE 50+! Někdy označovaná jako pre-senioři, generace X, sendvičová nebo opomíjená generace! Pro mnoho osvícených personalistů již opomíjená není a zaměřují se na ni s velkou ambicí. Proč? Jsou zkušení, loajální, spolehliví a stabilní. Navíc do pěti let přesáhne průměrný věk zaměstnanců 45 let a na trhu bude chybět 200 tis. lidí a je zřejmé, že na GENERACI 50+ bude v blízké budoucnosti stát ekonomika.

Pojďte se s námi pobavit o tom, jak je získat do svých řad, co jim nabídnout a jak o ně pečovat, aby zůstali motivovaní a výkonní. Máme pro vás čísla z LMC, zkušenosti ze dvou top firem IKEA a ČSOB a zajímavý projekt z neziskovky Krása pomoci.

V rámci dalšího „Setkání s inspirací“ jsme si pro vás připravili půldenní konferenci na téma GENERACE 50+ Akce se koná 8. října 2019 v kině Atlas, Praha a pořádá ji poradenská a vzdělávací společnost POSITIVE.

Řečníci

Tomáš Ervín Dombrovský, Analytik, LMC
Generace 50+ v číslech
Co ukazují průzkumy a co říkají čísla o zaměstnávání generace 50+? Jak zaměstnavatelé využívají potenciál této skupiny a jak se lidem z generace 50+ hledá práce?

Ladislav Onderka, Country recruitment manager CZ/HU/SK, IKEA
Jak získat na palubu ty nejzkušenější?
V posledním roce se IKEA při náboru zaměřila na skupinu 50+. Co udělali a jak se jim to podařilo?

Radek Hájek, Výkonný ředitel HR, ČSOB
Flexibilita zaměstnavatele a generace 50+
Co dělá ČSOB, aby si udržela zaměstnance z generace 50+ výkonné a motivované?

Michaela Stachová, Ředitelka nadace Krása pomoci
Projekt Zlatá práce
Projekt Zlatá práce se zaměřuje na pomoc lidem 50+ uspět na trhu práce. Jak funguje a s jakými výsledky? 

Vyhrajte vstup na na SETKÁNÍ S INSPIRACÍ na téma GENERACE 50+

Zodpovězte do 20. září 2019 soutěžní otázku a získejte jeden ze 3 volných vstupů na akci. Jména výherců budou uvedena na webu HR News a sociálních sítích.

Soutěž byla ukončena. Výherci jsou paní Kateřina D. V. z Globus ČR, Petra B. z Snoeks Automotive, Andrea S. z Messer Technogas. Gratulujeme!

Pravidla soutěže

Registrace a další informace na positive.cz.

POSITIVE, partneři akce SETKÁNÍ S INSPIRACÍ