Vyhrajte vstupenku na seminář BOZP 2020 - 25. ročník semináře pro pracovníky BOZP

Zúčastněte se tradiční akce pro zástupce z oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, kterou pravidelně pořádá Rožnovský vzdělávací servis v deseti krajských městech republiky.

Vyhrajte volnou vstupenku na seminář

Zodpovězte do 13. ledna 2020 jednoduchou soutěžní otázku v odkazu a vyhrajte jednu z 5 volných vstupenek na akci. Výherce si bude moci zvolit termín a místo konání dle svých preferencí.

Soutěž byla ukončena. Výherci jsou: paní Lucie Š. ze společnosti Hofmann Wizard, Kristýna B. z DB Schenker, Lenka H. z Weepkamp Doors, Olga O. z  EAF protect a paní Barbora L. z TOS Hulín. Gratulujeme!

Pravidla soutěže

Kalendář akce

Akce probíhá vždy od 8:45 (registrace od 8 hod.), předpokládané ukončení je 14 hodin.

Cena: 2000 Kč včetně DPH

Vybíráme z programu

Budou přednášet pracovníci územně příslušného OIP ( Oblastní inspektorát práce ), kteří mají znalosti o problematice BOZP v jednotlivých regionech.

  • Poznatky OIP z kontrolní činnosti v roce 2019
  • Program kontrolních akcí OIP v roce 2020
  • Vývoj pracovní úrazovosti v regionu
  • Informace o pracovních úrazech v regionu v roce 2019
  • Kazuistiky pracovních úrazů na služebních cestách, na cestách do zaměstnání, při dopravní nehodě a ve společném areálu firmy.
  • Novinky v oblasti BOZP.
  • Právní úprava pracovnělékařských služeb a problémy s jejím uplatňováním v praxi.

Přesný program naleznete vždy v odkazu u každého termínu semínáře. V průběhu akce bude také bohatý prostor pro zodpovězení dotazů účastníků, které můžete zasílat předem na info@rovs.cz.  

Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování semináře. Zdarma CD s aktuálními užitečnými dokumenty pro praxi v rozsahu cca 3500 stran a také kupón na 50% slevu na jakýkoliv další jednodenní seminář ROVS v roce 2020.

Více informací naleznete na www.rovs.cz.