Vzdělávací společnosti Studio W hledá spolupracovníka na pozici KLIENTSKÝ SERVIS – administrativa a komunikace s klienty (telefonicky a e-mailem)

Jsme stabilní firma, přední česká vzdělávací společnost, máme lidi, které pracovat u nás baví, dobrý kolektiv a zajímavou práci. Hledáme schopného spolupracovníka do klientského servisu, který bude komunikovat s našimi zákazníky, dodavateli a obchodními partnery.

Studio W - Klientský servis

Jaká bude náplň vaší práce:

  • vyřizování objednávek a pomoc klientům s výběrem kurzů
  • vyřizování pošty a telefonů
  • komunikace s dodavateli
  • péče o databázi klientů
  • péče o web
  • příprava katalogu kurzů a letáků
  • grafická úprava propagačních materiálů (direct mail)
  • umisťování kurzů na vzdělávací servery
  • další marketingové aktivity

Potřebné předpoklady:

  • vysokoškolské případně středoškolské vzdělání
  • zkušenosti z administrativy, nebo zakznického servisu
  • práci na PC v MS Office
  • příjemné a vstřícné vystupování, dobré komunikační dovednosti
  • organizační a zdatnost
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • aktivní přístup k práci
  • zájem o dlouhodobou stabilní práci
  • nástup IHNED

Co nabízíme:

  • pestrou zodpovědnou práci
  • samostatné řešení úkolů
  • možnost účastnit se našich tréninkových programů
  • příjemný pracovní kolektiv
  • místo práce Praha 5, Na Hřebenkách 72
  • pravidelnou pracovní dobu po-pá, 8-16.30 hod.
  • 5 týdnů dovolené v létě

My

Studio W je jedna z největších vzdělávácích firem na českém trhu, kde působí již od roku 1990. Spolupracuje s odborníky ze všech oblastí, které firmy aktuálně řeší – softskills i hardskills.

Pokud máte o tuto pozici vážný zájem, prosím zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu studiow@studiow.cz