Kristína Halenárová, Česká spořitelna

Článek v rámci předplatného Nabízíme v podstatě všechno, co si dokážete představit pod flexibilním zaměstnáním

Kristína Halenárová má za sebou pestré pracovní zkušenosti. Dnes pracuje na pozici HR Business Partner České spořitelny a současně také pro Stavební spořitelnu České spořitelny, Penzijní společnost, ČS do Domu a sAutoleasing. Nasnadě proto bylo srovnání firemní kultury České spořitelny a jejích „dceřinek“. Vedle odlišností a styčných bodů, ať již v rámci firemní kultury nebo podmínek pro zaměstnance, nás také zajímalo, co vlastně Česká spořitelna potenciálním zaměstnancům nabízí. Není toho málo.

Přestože zájemci o práci slyší také na samotnou prestiž společnosti, nejvíce je táhnou programy nabízející komfortnější pracovní podmínky ženám, rodičům s dětmi, ale i zdravotně znevýhodněným, nebo programy pro zaměstnance nad 50 let. Například s prací z home-office, která je často kritizována, mají v České spořitelně nejlepší zkušenosti. Ke zvýšení hodnocení atraktivity zaměstnavatele přispívají i možnosti benefitů. Největší zájem je o stravenky navíc, příspěvek na penzijní připojištění, nákup zboží v lékárně či lístků do kina.
Chcete si přečíst celý článek? Zajistěte si předplatné již od 58 Kč měsíčně

Pro firmy je cena předplatného od 1490 Kč ročně bez DPH. Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH.

Pozor AKCE, do konce roku využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Podívejte se na kompletní podmínky předplatného nebo nás kontaktujte.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace