Eva Hrubešová

Článek v rámci předplatného Nejlépe se mi hledají noví zaměstnanci v Ústeckém kraji

Společnost AGC Group má okolo 200 společností ve 30 zemích, celkem zaměstnává okolo 50 000 zaměstnanců. Největší společností skupiny AGC v České republice je AGC Automotive Czech a.s. Bílina-Chudeřice, která zaměstnává téměř 2 500 zaměstnanců. Zabývá se především výrobou bezpečnostních skel do automobilů a dalších dopravních prostředků. Jednou z jejích nových dceřinných společností je AG Experts.

Eva Hrubešová v našem rozhovoru popsala některá úskalí náboru zaměstnanců ve firmě s poměrně specifickými požadavky na výkon práce zasklívacích techniků. Vzhledem k tomu, že nábor nových zaměstnanců patří mezi její náplň práce a v současné době se mu také intenzivně věnuje, podařilo se jí učinit mnohé zajímavé postřehy. Výběrová řízení probíhají v několika krajích, takže lze uchazeče srovnávat. Kromě toho je však třeba být také pro každý kraj odlišně připraven na samotný průběh přijímání nováčků. Také proto Eva Hrubešová hodnotí například nábor v Ústeckém kraji jako pro ni nejpřínosnější, region – dobře jej zná a ví, co může zájemcům nabídnout. V tomto směru poznamenává, že peníze skutečně zdaleka nejsou tím hlavním motivátorem. I to je podstatné, ačkoliv se to tak na první pohled nemusí personalistům zdát.
Chcete si přečíst celý článek? Zajistěte si předplatné již od 58 Kč měsíčně

Pro firmy je cena předplatného od 1490 Kč ročně bez DPH. Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH.

Pozor AKCE, do konce roku využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Podívejte se na kompletní podmínky předplatného nebo nás kontaktujte.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace