Vladimír Tuka

Článek v rámci předplatného Abeceda koučinku, zejména pro firmy

Rozhovor s Vladimírem Tukou, výkonným manažerem společnosti NeuroLeadership Group v Česku a Slovensku

Vladimír Tuka působil 10 let v československé diplomacii a 13 let ve vrcholových a seniórních manažerských pozicích významných mezinárodních firem v ČR. V současné době působí jako kouč, trenér soft skills, facilitátor, speaker. a konzultant top managementu v oblasti NeuroLeadershipu, oboru uplatňujícího poznatky neurovědy v oblasti efektivního vedení lidí. Koučem, trenérem a poradcem se stal, aby napomáhal manažerům, jakým byl dříve i on, vést své spolupracovníky k samostatnosti a plné odpovědnosti za svou práci. Tato práce se stala jeho poslání a koníčkem.

Od roku 2008 je Vladimír Tuka vlastníkem licence NeuroLeadershipu pro ČR a SR, vychoval téměř 300 koučů a trénoval stovky manažerů. Trvale s rozvíjí, studuje, zvyšuje svou kvalifikaci jak jako kouč (certifikace PCC ICF), tak i jako trenér a konzultant (oblast NeuroLeadershipu). Ve „volném čase“ jezdí na in-line bruslích, rád chodí po horách, lyžuje, hraje squash, čte. V rozhovoru pro HR News mluvil o koučinku a jeho smyslu ve firemním vzdělávání.
Chcete si přečíst celý článek? Zajistěte si předplatné již od 58 Kč měsíčně

Pro firmy je cena předplatného od 1490 Kč ročně bez DPH. Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH.

Pozor AKCE, do konce roku využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Podívejte se na kompletní podmínky předplatného nebo nás kontaktujte.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace