Několik tipů pro dokonalou personální kancelář

Vytisknout

„Je to pravda odvěká, šaty dělaj člověka “. Tuto starou pravdu lze kromě odívání nepochybně dobře uplatnit i v jiných sférách lidského života. Jednou z takových sfér je i design interiérů, v tomto případě kanceláře. Kancelář má tak jako každý interiér svá specifika. Kancelář personálního oddělení firmy například musí na příchozí působit pozitivně, vítat je svým vzhledem, umožňovat příjemná a efektivní setkání

Každá personální kancelář by měla být vybavena nábytkem a doplňky motivačního a inspiračního charakteru. Mezi ně patří zejména motivační plakáty na zdech, konferenční stolek s pohodlnými židlemi pro formální jednání, kožená pohovka pro neformální posezení, knihovna vybavená knihami z oboru, které je možno si vypůjčit, nebo živé květiny. Důležitou součástí dobré personální kanceláře jsou i čokoládové bonbóny pro uvítání návštěv, čaj, káva a voda pro občerstvení, magnetické „hračky“ reprezentující firmu, fotografie a certifikáty personalistů a vývěsná informační tabule.
Zdroj: About HR - část amerického portálu About.com pro manažery lidských zdrojů
Zobrazit přehled článků ze zdroje About HR
Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace