GOPAS - kolik prošlo našimi kurzy účastníků v roce 2022 a co nás čeká v roce 2023?

Počítače, internet a informační technologie se obecně staly součástí našeho každodenního života. Ve školícím středisku GOPAS vám prostřednictvím kurzů, konferencí a webinářů pomůžeme naučit se pracovat s těmito technologiemi a IT aplikacemi. Podívejte se, jak vypadal rok 2022 v číslech.

Ilustrační snímek

Kurzy

Naše kurzy probíhají obvykle prezenčně, ale stále oblíbenější jsou i online školení. Studenti se nemusí kvůli školení nikam přesouvat a mohou se přihlásit odkudkoli. V dnešním rychlém světě je někdy velkou výhodou připojit se online. Nemyslíte?

Druhou a převažující skupinou studentů jsou ti, kteří dávají přednost prezenčním kurzům. Nabídku prezenčních i online kurzů najdete ZDE.

    

Konference

Velmi důležitou aktivitou GOPASu jsou konference, které pořádáme pro širokou IT veřejnost a odborníky. Většina našich konferencí v loňském roce probíhala hybridní formou. Power BI Day, TechEd, HackerFest a JavaDays jste mohli navštívit fyzicky v Praze nebo jste měli možnost přihlásit se online a sledovat náš live stream. I v tomto roce se můžete těšit na naše konference. Seznam konferencí najdete ZDE.

IT Ráno

IT Ráno s GOPASem aneb ráno plné jedniček a nul. Tato forma vzdělávání měla v roce 2022 velký úspěch. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší lektory, se kterými jste se vždy na hodinu ponořili do světa IT. Záznam všech webinářů naleznete ZDE.Děkujeme všem za podporu v roce 2022, ať už jste se zúčastnili kurzů, konferencí nebo webinářů. Jsme rádi, že se postupně formuje a utváří jedna velká komunita IT profesionálů. Rádi bychom také pozvali každého z vás, ať už jste se zúčastnili, nebo ne, na naše plánované akce v roce 2023!

Co připravujeme?

Hybridní konference v Čechách i na Slovensku

I v roce 2023 se můžete těšit na odborné konference, které pro vás připravujeme v hybridním formátu: JSDays (29. března)Power BI Day (20. dubna), naši největší konferenci TechEd (23. - 25. května), HackerFest ČR (21. září) HackerFest SK (28. září) a JavaDays ( 8. - 9. listopadu).

Konferencí se můžete zúčastnit osobně, pokud jste si však oblíbili ONLINE přenosy, také o nic nepřijdete. Tyto konference budete moci sledovat i živě z pohodlí vašeho domova. 

Seznam hybridních konferencí na rok 2023: 

  • JSDays (Hybrid 29. březen)
  • PowerBI Day (Hybridně 20. dubna)
  • TechEd (Hybridně 23. - 25. května)
  • HackerFest CZ (Hybridně 21. září)
  • HackerFest SK (Hybridně 28. září)
  • JavaDays (Hybridně 8. - 9. listopadu)

Zjistit více o konferencích

Konferenci Python Day pro Vás aktuálně připravujeme. Termín a místo zveřejníme v průběhu února 2023. Můžete se těšit na přednášky TOP českých a slovenských odborníků ze světa Python. Konferenci ocení programátoři, administrátoři, datoví analytici a mnozí další, kteří se o Python a související technologie zajímají.

IT Rána v anglickém jazyce

IT Ráno s GOPASem aneb ráno plné jedniček a nul jistě znáte. V prosinci 2022 jsme uspořádali první IT Ráno v anglickém jazyce na téma Power BI a v roce 2023 budeme pokračovat! Můžete se těšit na různá témata přednášená našimi nejlepšími lektory v českém, slovenském nebo anglickém jazyce. Sezónu IT Rána tradičně zahajujeme s Ondřejem Ševečkem na téma Kerberos AES.  

Zjistit více o IT Ránu

E-learning zdarma 

I v roce 2023 můžete využít naší akci e-learningu zdarma. Po absolvování kurzu Excelu, Wordu, Outlooku nebo PowerPointu stačí vyplnit hodnotící dotazník a dostanete přístup k e-learningovému kurzu zdarma na stejné úrovni jako byl kurz, který jste absolvovali.

Získat e-learning zdarma

MOC Certifikace 

Chcete potvrdit své znalosti certifikací od Microsoftu? Do konce března u nás máte možnost získat certifikaci zdarma. Stačí absolvovat jeden z vybraných kurzů a navazující zkoušku s certifikací od nás získáte jako dárek. Vybrat si můžete z kurzů o Microsoft 365, Azure, Power BI nebo Power Platform.

Zjistit více o MOC certifikaci

CEH v12 PRO 

Od února 2023 k nám můžete přijít na kurz Certified Ethical Hacker v12! Jako první Vám nabízíme možnost se zúčastnit kurzu ve verzi PRO, díky které získáte výhody jako CEH Engage, 3 pokusy na složení zkoušky nebo přístup k LABům! První kurz začíná už 13. února v Praze

Zjistit více o CEH v12 PRO

Těšíme se na Vás!