Vyplňte průzkum o vzdělávání zaměstnanců a vyhrajte

Vytisknout

Ing. Luboš Harant, Project Director IVITERA a.s.

Portály EduCity a HRNews společnosti IVITERA a.s. pomáhají každý rok studentům spojit teorii a praxi v oblasti HR a vzdělávání.

Aktuálně podporujeme studentku Barboru Nevečeřalovou z Vysoké školy obchodní v Praze o.p.s. a její bakalářskou práci, pro kterou potřebuje analýzu aktuálních vzdělávacích potřeb v českých společnostech. Jde o dotazníkový průzkum. Cílem průzkumu je analyzovat vzdělávací potřeby a procesy společností působících v České republice.

Podpořte Barboru i Vy a vyplňte do 30.9. nenáročný dotazník, který naleznete ZDE! Vaše odpovědi budou anonymní.

Několik slov od Barbory:
"Vaše odpovědi mi pomohou zrealizovat analýzu vzdělávání v České republice, která bude nedílnou součástí mé bakalářské práce. Předem Vám velice děkuji za spolupráci."  Barbora Nevečeřalová

Pokud si přejete získat anonymní výsledky celého průzkumu, můžete však své údaje uvést. Po zpracování v bakalářské práci Vám budou výsledky zpřístupněny.

Každý, kdo odpoví a uvede i své kontakty, bude navíc za svou podporu zařazen do slosování o víkendový pobyt pro 2 osoby a další dárky od EduCity.

Jsme velmi rádi, že i Vy podpoříte Barboru a přispějete k zajímavému průzkumu vzdělávání zaměstnanců.

S pozdravem

Autor článku

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace