Personální inzerce vstupuje na Facebook

Vytisknout

Největší profesní networkingová služba na FacebookuBranchOut – přišla s novým produktem, který umožňuje firmám inzerovat na jejich facebookových stránkách volné pracovní pozice. Jedná se o tzv. Jobs Tab - seznam s nabídkou pracovních míst, jehož prostřednictvím mohou fanoušci firem na inzerované pozice reagovat, sdílet inzeráty se svými přáteli a vytvářet si vlastní síť profesionálních kontaktů.

Nástroj Jobs Tab byl vyvinut tak, aby přinesl výhodu firmám i uživatelům hledajícím zaměstnání. Jak uvádí tisková zpráva společnosti BranchOut, z pohledu firmy jde především o výhodu v možnosti předložení nabídky fanouškům, u nichž lze předpokládat zvýšený zájem o jejich značku. Z pohledu uživatelů Facebooku je zásadní využití sociálního networkingu. Pracovní nabídky mohou sdílet se svými přáteli či sledovat, kdo další má o příslušnou práci zájem.

Betatestování nástroje Jobs Tab na svých facebookových stránkách se účastní společnosti Levi’s, Groupon, Kiva, charity: water nebo Readyforce. Jobs Tab si můžete prohlédnout například na stránkách neziskové organizace Kiva po kliknutí na odkaz "job openings".

-kk-

Zdroj: Talent Management - portál amerického časopisu zaměřeného na řízení talentů
Zobrazit přehled článků ze zdroje Talent Management
Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace