Den otevřených dveří hotelu Radisson Blu Alcron Prague

Zveme vás na Den otevřených dveří kongresových a společenských prostor hotelu Radisson Blu Alcron Prague, který se koná v pátek 1. 12. 2017.

Radisson Blu Alcron Prague

Den otevřených dveří pořádá Radisson Blu Alcron Prague spolu s HR News a účast na akci je zdarma po předchozí registraci.

Prohlídky hotelu se konají v pátek 1. 12. 2017 v 11:00, 13:00 a 15:00. Délka prohlídky je cca 30 minut s následným občerstvením.

Vaši účast si prosím zarezervujte. Uzávěrka přihlášek je do pondělí 27. 11. 2017. Počet míst je omezen.

 

Rezervujte si bezplatnou účast!

 

Radisson Blu Alcron Prague pro vás připravil:

  • prohlídku konferenčních prostor hotelu o velikosti 544 m2
  • představení luxusních pokojů hotelu
  • návštěvu restauračních prostor a baru hotelu
  • ochutnávku občerstvení připraveného týmem šéfkuchaře Romana Pauluse

Radisson Blu Alcron Prague Radisson Blu Alcron Prague

Hotel Radisson Blu Acron je příkladem špičkové architektury ve stylu Art Deco. Do provozu byl uveden v roce 1932 a citlivě rekonstruován v roce 2008. Nachází se v centru Prahy, ve Štěpánské ulici.

Radisson Blu Alcron byl ve své historii hostitelem velké řady zásadních akcí, které se v hlavním městě ČR konaly. Ze slavných návštěvníků hotelu je třeba připomenout Charlieho Chaplina nebo Winstona Churchilla.

Adresa hotelu: Štěpánská 40/623, Praha 1, 110 00

Doprava: metrem na stanici Můstek (linky A a B) nebo Muzeum (linky A a C), tramvají na stanici Vodičkova. Parkování v přilehlých parkovacích zónách.

Radisson Blu Alcron Prague Radisson Blu Alcron Prague 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace