Plánujte dovolenou elektronicky

Papírovým dovolenkám odzvonilo, Vema nabízí intranetovou aplikaci na plánování a schvalování dovolené.

Brno - S narůstajícími teplotami nastává ten pravý čas na plánování dovolené. Zkoordinovat volno zaměstnanců tak, aby podnik i v letních měsících hladce fungoval, ovšem není jednoduché. Zvláště větší organizace už si s ústní dohodou nebo ručně malovanými tabulkami nevystačí. Řešení nabízí novinka od softwarové společnosti Vema – aplikace Plán a schvalování dovolené (eDOV).

V aplikaci mohou zaměstnanci přes webové rozhraní plánovat volno, žádat o ně své nadřízené, a poté sledovat, v jakém stavu se jejich žádost aktuálně nachází. Management má dokonalý přehled o plánovaných dovolených, čímž lze předejít problémům s nevhodně zvolenými termíny dovolené s ohledem na bezproblémové fungování organizace.

Aplikace eDOV funguje formou workflow procesu, vedoucí pracovníci mohou plány dovolených schvalovat, zamítat a připomínat. Propojení s oblíbenými aplikacemi Mzdy a Personalistika je samozřejmostí.

Jako první plánují svou dovolenou v nové aplikaci zaměstnanci Všeobecné zdravotní pojišťovny. Implementace eDOV probíhá také u dalších zákazníků společnosti Vema, například ve Zdravotním ústavu Ostrava.

Vema, a. s. je softwarová společnost s dvacetiletou tradicí, jeden z předních českých dodavatelů ucelených podnikových informačních systémů. Nabízí kompletní řešení v oblasti informačních systémů pro řízení lidských zdrojů ve státních i privátních organizacích v České a Slovenské republice.

www.vema.cz