Jiří Malina, Ušetřeno.cz

Jiří Malina, nový ředitel HR srovnávacího portálu Ušetřeno.cz

Na pozici ředitele lidských zdrojů (HR Director) srovnávacího portálu Ušetřeno.cz nastoupil Jiří Malina (40). Jeho hlavními úkoly budou zajištění maximální možné kvality péče o zaměstnance, řízení vzdělávací, náborové i rozvojové strategie v prostředí rychle rostoucí společnosti a hladká a efektivní komunikace směrem ke stávajícím i potenciálním zaměstnancům.

Jiří Malina přichází ze společnosti ČESKÁ LÉKARNA HOLDING, kde pracoval na pozici HR Generalist. Předtím působil ve finančním sektoru v interním HR společnosti Modrá pyramida. Řadu let také pracoval na straně konzultačních personálních agentur pro významné klienty z různých oborů v rámci celé ČR.

„Mým hlavním cílem vždy je, aby moji stávající i budoucí kolegové dostávali tu nejlepší péči v personální oblasti. Vzhledem k náborovým a rozvojovým cílům firmy bych se do budoucna rád zaměřil také na posílení samotné zaměstnavatelské značky jak směrem k současným, tak i k potenciálním zaměstnancům,“ dodává Jiří Malina, HR Director srovnávacího portálu Ušetřeno.cz.

Jiří Malina vystudoval obor Andragogika a Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Ve volném čase se nejraději věnuje rodině, přátelům a sportu. Je i vášnivým zahrádkářem.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace