Marek Premus, Alza.cz

Marek Premus, nový personální ředitel Alza.cz

Novým HR ředitelem Alza.cz se od 1. června stává Marek Premus (27). Jako svého nástupce si ho vybrala Iveta Volfová, která se rozhodla z této funkce odejít a přijmout výzvu v jiném odvětví.

Marek Premus do společnosti nastoupil přesně před rokem a vypracoval se doslova od píky – z pozice HR specialisty.

Marek se k této roli dopracoval svými výsledky zejména v oblasti zvýšení viditelnosti Alzy jako zaměstnavatele a ve využití analytických schopností nad HR daty. Úspěšně si vybudoval svůj pracovní tým a jeho energie a nadšení jsou přesně ty vlastnosti, které v Alze oceňujeme u zaměstnanců a hledáme u kandidátů,” uvedla Iveta Volfová, odcházející HR ředitelka Alza.cz.

Je to pro mě skutečně výzva. Iveta odvedla velký kus práce – nastavila základy moderního řízení HR v Alza, v její práci hodlám pokračovat. Věřím v moderní HR, které je maximálně propojeno s informačními technologiemi a byznysem společnosti,” uvedl Marek Premus a dodal: „Prioritou bude zabezpečení vhodných kandidátů na volné pozice a kontinuální rozvoj zaměstnanců.“ 

Přesto, že Iveta a Marek jsou představitelé dvou různých generací, spojuje je zapojení moderních HR trendů v praxi. I proto budou nadále spolupracovat například formou společných přednášek. 

Markovi je 27 let a je svobodný. Ve volném čase se věnuje plavání a běhu. Rád medituje, čte a poznává cokoli nové. Zajímá se o technologie a e-commerce.  

Obsah byl připraven ve spolupráci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace