Martina Možná

Martina Možná, nová personální ředitelka společnosti Schindler CZ

Personální ředitelkou dodavatele výtahů, eskalátorů a souvisejících služeb Schindler CZ, a. s. se stala Martina Možná. Bude mít na starosti také bezpečnost zaměstnanců a etický kodex pro Českou i Slovenskou republiku.

Martina Možná si za svou více než patnáctiletou kariéru v oblasti řízení lidských zdrojů vyzkoušela jak poradenskou činnost, tak řízení personálního oddělení ve finančním sektoru a v oboru vzdělávání. Působila například ve společnostech AXA, PricewaterhouseCoopers Česká republika a International School of Prague. 

Mezi mé priority patří opravdové propojení byznysu, efektivity a práce s lidmi tak, aby byli spokojení i naši zákazníci a obchodní partneři. Za nezbytný považuji servis s klientským přístupem k zaměstnancům a komunikaci,“ říká Martina Možná. Zaměří se také na další podporu profesního rozvoje zaměstnanců.

Ve volném čase se absolventka Univerzity Karlovy, Fakulty sociálních věd, obor sociologie, věnuje své rodině, sportuje (mimo jiné běhá maratóny), chodí do divadla, učí se hrát na piano a studuje cizí jazyky.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace