EY znovu nejatraktivnějším zaměstnavatelem světa ve svém oboru

Vytisknout

Společnosti EY se letos podařilo obhájit prvenství mezi poradenskými firmami v průzkumu World’s Most Attractive Employers, který každoročně provádí agentura Universum. Mezi všemi zaměstnavateli skončila celkem na čtvrtém místě.

Globální žebříček je sestavován na základě výsledků průzkumů mezi studenty realizovaných ve 12 ekonomicky nejvýznamnějších zemích světa. Letos se jich zúčastnilo 290 tisíc studentů prestižních ekonomických a technických vysokých škol.

K úspěchu EY významně přispělo, že mezi společnostmi poskytujícími odborné poradenství je nejatraktivnějším zaměstnavatelem ve Spojených státech. Kanadě, Francii, Číně a v Austrálii. EY se letos také poprvé podařilo dostat se mezi „Universum TOP 50“ zaměstnavatele podle hodnocení studentů technických a IT vysokých škol.

Je pro nás velkou ctí, že se nám letos mezi poradenskými firmami opět podařilo zvítězit v globálním průzkumu o nejatraktivnějšího zaměstnavatele. Velkým úspěchem je i naše celkově čtvrté místo,“ říká Magdalena Souček, vedoucí partnerka EY v České republice a v části regionu střední a jihovýchodní Evropy, a dodává:

„Lidé jsou v EY středobodem pozornosti. Právě oni poskytováním kvalitních odborných poradenských služeb pomáhají našim klientům k úspěchu a umožňují nám naplňovat náš hlavní cíl – aby svět kolem nás fungoval lépe.”

EY investuje do vzdělávání, v ČR ročně přijme 100 absolventů

Společnost EY investovala v roce 2016 do globálního firemního vzdělávání více než 500 milionů amerických dolarů a její zaměstnanci absolvovali téměř 12 milionů hodin školení.Tradiční metody výuky jsou ve stále větší míře nahrazovány cvičeními simulujícími reálné podnikatelské prostředí, což zaměstnancům EY umožňuje v praxi si vyzkoušet nově nabyté dovednosti.

V rámci České republiky vynaložila ve fiskálním roce 2017 společnost EY na vzdělání zaměstnanců 35 milionů Kč. Kromě investic do uznávaných profesních certifikací jako ACCA, CFA nebo zkoušky daňového poradce, zprostředkovává EY v České republice také krátkodobé i dlouhodobé zahraniční stáže, které jsou pro rozvoj zaměstnanců velmi důležité. Společnost EY v České republice přijme ročně přes 100 absolventů vysokých škol.

Snažíme se vytvářet všem našim zaměstnancům mimořádné podmínky, aby z nich vyrostli přirozeně sebevědomí a autoritativní lídři, kteří budou vybavení všemi nezbytnými dovednostmi pro řešení celého spektra problémů. Zároveň se dokáží dále rozvíjet, vystupovat ze své komfortní zóny a osvojovat si další dovednosti, které jim pomohou vychovávat generaci dalších lídrů. Do rozvoje každého jednotlivce investujeme skutečně hodně a jsme nesmírně rádi, že studenti ekonomických a technických univerzit, kteří se zúčastnili průzkumu společnosti Universum, vnímají a oceňují přínos, který pro ně práce pro EY může mít,“ komentuje Olga Lamačková, HR ředitelka EY v České republice.

EY je předním celosvětovým poskytovatelem odborných poradenských služeb v oblasti auditu, daní, transakčního a podnikového poradenství. Ve 150 zemích celého světa má více než 250 tisíc zaměstnanců a ve fiskálním roce 2016 vykázala globální výnosy v částce 29,6 miliard amerických dolarů. 

O průzkumu

Globální průzkum atraktivity zaměstnavatelů World’s Most Attractive Employers se zpracovává na základě dílčích průzkumů (Universum Talent Survey) realizovaných v Brazílii, Kanadě, Číně, Francii, Německu, Indii, Itálii, Japonsku, Rusku, Jižní Koreji, Velké Británii a ve Spojených státech. Tyto státy představují 70 % globální ekonomiky.

Sběr dat pro aktuální průzkum probíhal od října 2016 do května 2017. Více na: http://bit.ly/WMAE2017.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace