Originální teambuilding, firemní večírky, konference. To vše nabízí zábavní centrum Futurento

V prostorách zábavního centra Futurento v pražských Vysočanech máte možnost uspořádat nejen originální teambuilding, ale také konferenci nebo firemní večírek. Rozsáhlé bývalé haly ČKD vykouzlí na vaší akci skvělou atmosféru a navíc spojí budoucnost s minulostí.

Originální doprovodný program.

„Spojujeme minulost s budoucností,” prozradili tvůrci Futurenta – Moni Janoušková, Daniel Martinek, Jakub Kočí, Tomáš Kopecký a bratři Danešové s tím, že i v historických industriálních prostorách se dá hrát o budoucnost. O tom, jak hra probíhá a v čem je výjimečná, si můžete přečíst v reportáži z návštěvy Futurenta.

Kromě nevšedního teambulidingu, který se odehrává v jedné z hal na ploše 2000 m2, můžete využít další prostory také pro firemní akce, vánoční večírky, prezentace produktů, konference, přednášky. Konferenční místnosti disponují místy pro 30 - 40 osob, industriální hala pak až pro 250 lidí. Konference jsou pořádány ve spolupráci s partnerem TIVO - domov pro Váš byznys, kde i Futurento sídlí.

Co vše může tedy Futurento poskytnout? 

  • Originální konferenční prostory v industriálním stylu (lze zajistit nasvícení, ozvučení i hudbu)
  • Delikátní catering (možné sestavit dle požadavků klienta)
  • Nevšední doprovodné programy 
  • Zajištění ubytování v partnerských hotelech 
  • Vlastní parkoviště i skvělou dostupnost MHD 

Originální doprovodný program - dort přivezený jeřábem i certifikát z kurzu první pomoci 

Futurento umí ušít na míru i doprovodný program. Chtěli byste přivézt jeřábem slavnostní dort a posadit ho na stůl přímo před vás? Žádný problém. Přáli byste si vlastní nafukovací atrakci, a to i s obrandováním? Předem splněno. 

V případě skupiny nad 100 osob se nabízí rozdělení dopoledního a odpoledního programu. Jedna část může hrát apokalyptickou hru o budoucnost, druhá se zas školit na kurzu první pomoci. Ve článku o PrPom si můžete také udělat obrázek o tom, jak moc přesvědčivě simulované situace vypadají. Navíc každý z účastníků obdrží certifikát o absolvování výuky. 

Výhoda centra Futurento spočívá také v jeho výborné lokaci. Na adresu Na Harfě 916/9a, Praha - Vysočany se snadno dostanete MHD (metro, tramvaj, bus, vlak) i autem.

Futurento poskytuje jedinečný teambuilding či firemní akce pro zaměstnance nebo obchodní partnery. Spojte zábavu, týmovou spolupráci i dechberoucí atmosféru postapokalyptického světa. 

Více informací