Řízení talentu a moderní formy komunikace

INNERGY, s.r.o. Článek si můžete přečíst zdarma díky společnosti INNERGY, s.r.o.

Vytisknout

Řízení talentu by mělo zvýšit intelektuální kapacitu firmy, ztělesněnou její znalostní bází a schopností jejího využití. Děje se tomu tak především díky stále se vyvíjející informační technologii.

Pojem talent v sobě spojuje znalost a kreativitu, kterou se rozumí schopnost rozhodování a tvořivé řešení nepředvídatelných situací. Jeho správné řízení umožňuje uspět na trhu a neustále zvyšovat svou konkurenceschopnost.

Rychlý rozvoj Internetu navíc poskytuje celou řadu nových možností komunikace. Přináší tak revoluci také do oblasti personalistiky. Mění se rychlost komunikace i její prostředky.

Moderní doba si navíc žádá také nový přístup k zaměstnancům i zákazníkům. Významným trendem je například personalizace. Jednání s podřízenými se postupně mění ze silně direktivního přístupu na liberálnější formy komunikace. Díky tomu se mění také pracovní prostředí a kultura jednotlivých firem.
Zdroj: areaRH - Personalistický server ve španělštině
Zobrazit přehled článků ze zdroje areaRH

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace