Poslední příležitost zapojit se do globální studie o koučování

TSM spol. s r.o. Článek si můžete přečíst zdarma díky společnosti TSM spol. s r.o.

Vytisknout

Mezinárodní federace koučů (ICF) připomíná koučům z celého světa poslední možnost zúčastnit se studie s názvem 2011 Global Coaching Study, kterou pro ni připravuje společnost PricewaterhouseCoopers (PwC). Zájemci se mohou zapojit prostřednictvím webových stránek www.coachingstudy2011.com do 15. listopadu 2011. Není přitom podmínkou, aby byli členy ICF.

Studie, která sbírá data již šest měsíců, má být jedním z nejobsáhlejších globálních výzkumů v oboru profesionálního koučinku. První a zatím poslední podobnou studii zpracovala ICF v roce 2006. Tehdy se jí zúčastnilo 6 tisíc koučů z více než 70 zemí.

Studie 2011 Global Coaching Study umožní koučům, organizacím i médiím dozvědět se více o počtu a demografických profilech praktikujících koučů, výši jejich výdělků, nejčastějších specializacích apod. Účastníci obdrží výstupy ze studie na začátku roku 2012. Zemím s více než stovkou respondentů slibuje PwC specifickou zprávu o koučinku na jejich území. Některé země již tuto podmínku splnily.

-kk-

Zdroj: ICF - International Coach Federation - portál mezinárodní federace koučů (ICF)
Zobrazit přehled článků ze zdroje ICF - International Coach Federation

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace