Povinná školení zaměstnanců na BOZP již nemusí být nutné zlo...

Vytisknout

Školení BOZP a PO

Jelikož zaměstnáváte jednoho či více zaměstnanců, je Vám pravděpodobně problematika bezpečnosti práce (BOZP) a požární ochrany (PO) dobře známa, nebo jste o ní alespoň něco málo zaslechli. Ze zákona jste jako zaměstnavatel odpovědni za řešení BOZP a PO nejen pro vedoucí zaměstnance, ale i pro řadové zaměstnance, a to na všech pracovních úrovních. Od generálního ředitele přes manažery až po mistry a vedoucí směny. Důležitými zákony v oblasti školení BOZP a PO jsou zejména Zákon č. 262/2006 Sb. Zákoník práce a Zákon o požární ochraně č. 133/1985 Sb.

Zdá se Vám problematika zajištění BOZP složitá? Nemusí!

V dnešní době máte možnost proškolit své zaměstnance velice jednoduchým, efektivním a moderním způsobem, což oceníte nejen Vy - jako zaměstnavatel, ale jistě i Vaši podřízení. Snadno, pomocí on-line kurzů školení BOZP a PO vč. doplňujících školení, jakými jsou např. školení řidičů, školení první pomoci aj.

Navíc, vytvoření lepších a efektivnějších podmínek pro zaměstnance přinášejí mnoho pozitivních důsledků jako je např. snížení fluktuace i pracovní neschopnosti, zlepšení motivace a zvýšení produktivity práce. Nezanedbatelné je také zlepšení obrazu zaměstnavatele jako organizace, která usiluje o zlepšení a pečuje o své zaměstnance.

Online školení zaměstnanců = efektivní, systematické a moderní řešení.

Výhody on-line školení:

  • školit se můžete kdykoli a kdekoli - nemusíte již řešit nepřítomnost zaměstnance na pracovišti v den, kdy se koná školení

  • neztrácíte čas se zbytečnou administrativou - zaměstnanci si po absolvování školení jednoduše vytisknou certifikát o absolvování kurzů

  • školení je tvořeno zajímavou interaktivní formou - tzn. že je mnohem efektivnější a zaměstnance baví

  • náklady na online školení jsou mnohem nižší než u školení s osobní účastí lektoraElegantní řešení

V nabídce společnosti CRDR s.r.o., najdete více než jen povinná školení bezpečnosti a požární ochrany. Školení řidičů, školení první pomoci a školení pro specifické činnosti - např. práce ve výškách, práce ve skladu, práce s manipulačním vozíkem nebo v současnosti hojně využívaný kurz BOZP na stavbách, jsou dalšími kurzy, které si lze objednat ve formě cenově Zvýhodněného balíčku za cenu 200,-Kč/os/rok za balíček všech výše uvedených kurzů. Pro střední a větší organizace jsou připraveny množstevní slevy.

Samozřejmostí je možnost využít školení i v anglickém jazyce.

Pokud byste ani přesto nenašli v naší nabídce kurz, který by Vám vyhovoval, nezoufejte. Můžete si nechat zpracovat vlastní kurz na základě konkrétních požadavků a nároků Vaší společnosti.

Pojďte s dobou a přispějte ke zlepšení efektivity práce ve vaší společnosti.

Více informací na www.skoleniBOZP.cz

CRDR, s.r.o. – bezpečnost práce BOZP.cz

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace