Setkání Business Brunch® - Umění dialogu a respekt - 26. 9. 2023

Umění dialogu a jednání s respektem k druhým bude tématem dalšího setkání Business Brunch®, kterým vás provede zakladatel společnosti MotivP František Hroník.

František Hroník, MotivP

Dnešní doba je velice rychlá, plná resolutních vyjádření, strachů a mnoho dalšího. O to více vyvstává potřeba dialogu. Jasné předání zprávy tvoří základ úspěchu jednání a opravdový respekt se rodí z porozumění druhému a z úcty k sobě samému. Odlišíme si diskusi, debatu a dialog, každý má totiž své místo. Dozvíte se, proč je důležité umět pochybovat nejen o něčem mimo nás, ale i o sobě a jak si přitom projevovat respekt, který si bude odlišovat od tolerance. Objasníme základní principy úspěšného dialogu a prozradíme, jakým chybám se vyvarovat. Taktéž se budeme věnovat tématu hranic,“ popisuje František Hroník.

Akce je určena pro personalisty, manažery a také ředitele z různých organizací.

Každý účastník získá virtuální kurz, který může zhlédnout ještě před začátkem akce a přijít tak dobře připraven a odnést si maximum. Záznam si lze pustit i zpětně.

Po skončení akce také obdržíte doplňkové materiály, které konkrétní téma dále rozvíjí a pomáhají převést nově nabyté vědomosti z teorie do praxe.

MotivP

Kompletní přehled přednášek Business Brunch® naleznete ZDE.

FRANTIŠEK HRONÍK

Hlavním lektorem Business Brunche je František Hroník, který vystoupí na každé z 6 událostí. František Hroník je původním vzděláním klinický psycholog, který se již několik let věnuje řízení lidských zdrojů, managementu a koučinku. Je autorem několika odborných publikací v oblasti personální psychologie a v byznys prostředí se sám aktivně pohybuje.

V roce 1996 založil vzdělávací a poradenskou agenturu MotivP, která patří V České Republice a na Slovensku ke špičce svého oboru. Díky svému progresivnímu přístupu a využívání moderních metod a technologií ve firemním vzdělávání patří František Hroník k nejuznávanějším českým psychologům v oblasti personální psychologie.

Zajistěte si přístup ke všem tématům Business Brunch® za zvýhodněnou cenu 4 990 Kč bez DPH právě teď!

PŘIHLÁŠKA NA BUSINESS BRUNCH