Zapojte se do globální studie o koučování

TSM spol. s r.o. Článek si můžete přečíst zdarma díky společnosti TSM spol. s r.o.

Vytisknout

Mezinárodní federace koučů (ICF) vyzývá kouče z celého světa k účasti na studii s názvem 2011 Global Coaching Study, kterou pro ni připravuje společnost PricewaterhouseCoopers (PwC). Není přitom podmínkou, aby účastníci studie byli členy ICF. Studie má být jedním z nejobsáhlejších globálních výzkumů v oboru profesionálního koučinku. První a zatím poslední podobnou studii zpracovala ICF v roce 2006. Tehdy se jí zúčastnilo 6 tisíc koučů z více než 70 zemí.

Zájemci se mohou do studie zapojit prostřednictvím webových stránek www.coachingstudy2011.com. Sesbíraná data poslouží jako základ pro vznik robustní zprávy o stavu oboru. Koučům, organizacím i médiím umožní dozvědět se více o počtu a demografických profilech praktikujících koučů, výši jejich výdělků, nejčastějších specializacích apod.

Výzkum probíhá v angličtině, francouzštině, němčině, italštině, španělštině, portugalštině, japonštině, korejštině a čínštině. Účastníci obdrží výstupy ze studie.

-kk-

Zdroj: ICF - International Coach Federation - portál mezinárodní federace koučů (ICF)
Zobrazit přehled článků ze zdroje ICF - International Coach Federation

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace