Digitalizujte svou HR agendu díky elektronickému podpisu – ušetříte čas, peníze i přírodu

Správa HR agendy (nejen) ve větší firmě dokáže být pořádně náročnou záležitostí. Stohy papírů a dokumentů, dohody a smlouvy, které je potřeba podepsat a uzavřít… vždyť to asi znáte sami. A pokud máte zaměstnanců opravdu hodně, může být docela těžké zůstat efektivní. A přesně proto tady máme chytré nástroje, jakým je například i česká služba Signi, díky které můžete vaše dokumenty podepisovat elektronicky – online a v reálném čase.

Signi aplikace

Elektronické podepisování představuje budoucnost. A právě česká aplikace Signi se v průběhu posledního roku osvědčila jako skvělý pomocník i v oblasti náboru a HR obecně.

Inspirativní společnosti jako například Tipsport, Rohlik.cz nebo DoDo díky Signi řeší HR otázky, nebo v případě DoDo například nábor svých kurýrů. Právě tady se navíc díky elektronickému podepisování podařilo zkrátit administrativní zátěž klidně i o desítky procent času. Podepsaný a právně závazný dokument můžete mít na své straně již během několika minut. Máme to ozkoušeno.

 

Časová úspora

 

Signi navíc nepotřebuje instalaci ani žádné speciální školení. Ve firmách navíc stále častěji zahrnují službu do již zavedených HR systémů. Kompletní sadu administrativních nástrojů tak můžete mít doslova na jednom místě.

Signi vás dokáže zbavit papírových dokumentů a zajistit například to, že jedním kliknutím odešlete zaměstnanci například nový platový výměr. Bez papíru, přímo na telefon či jiné chytré zařízení.

Jak aplikace funguje si můžete nezávazně vyzkoušet.

Proč to zkusit? 

 • 80 % dokumentů je online podepsáno ještě v ten stejný den
 • Nulové náklady na tisk, fyzickou archivaci či dopravu dokumentů
 • Násobně vyšší efektivita při administrativě a zpracování dokumentů
 • Se zaměstnanci můžete okamžitě uzavírat závazné dokumenty a nečekat na fyzické doručení.
 • Případné připomínkování dokumentu je otázkou minut na obou stranách.
 • Máte nepřetržitý přehled o dokumentech a jejich aktuálním stavu v reálném čase.

Jaké typy dokumentů Signi umí vyřešit?

 • Potvrzení o zdanitelných příjmech
 • Souhlas se zpracováním osobních údajů zaměstnance nebo uchazeče
 • Písemné seznámení zaměstnance dle Zákoníku práce
 • Převzetí pracovních pomůcek nebo smlouva o užívání služebního vozidla
 • Dohoda o hmotné odpovědnosti
 • A mnoho dalších…

Dokumenty s podpisem od Signi jsou 100% závazné

Díky nařízení Evropské unie 910/2014, které je známo pod zkratkou eIDAS, jsou elektronické podpisy zcela rovnocenné těm klasickým na papíře.

Tato certifikace specifikuje právní závaznost elektronické identifikace a podpisů na celém území Evropské unie.

Všechny běžné smluvní dokumenty podepsané pomocí aplikace Signi jsou tak na území EU zcela legitimní a závazné.

Nástroje přímo pro HR

Aby byla práce HR pracovníků ještě příjemnější, Signi pravidelně představuje integrace s novými nástroji, které se zaměřují právě na tento sektor. V poslední době to byly například HR systémy Nugget SW nebo plusPortal. Ještě do konce tohoto roku se dočkáte také integrací pro Karat Software a Target 2100.

Speciální akce pro vás

Pokud se nově zaregistrujete v Signi a využijete promo kód hrnews20, dostanete do začátku 10 dokumentů k podpisu úplně zdarma!