Nenechte si uniknout podzimní témata Business Brunche® věnovaná hodnocení zaměstnanců a zvládání nejistot

V čem je současné hodnocení zaměstnanců specifické a kam směřuje? To bude tématem dalšího setkání Business Brunche®, který se uskuteční už za necelý měsíc. 

V říjnu navážeme problematikou práce s nejistotou. Je nejistota vždy negativní situací? Jak k ní přistupovat a využívat ji k růstu a pokroku? 

Nenechte si uniknout obě akce.

MotivP Business Brunch®: Mýty v psychologii a personalistice

Během programu si můžete poslechnout zajímavé řečníky, poznat nové lidi a jejich pohledy na řešení současných problémů.

Akci pořádá agentura Motiv P již od února roku 2005. Setkáním tradičně provází renomovaný lektor a odborník v řízení lidských zdrojů PhDr. František Horník, který je autorem i tematickým tvůrcem.

Jelikož současná doba předkládá řadu nových výzev, letošní témata Business Brunche® jsou koncipována tak, aby pokrývala všechny potřeby vašeho firemního vzdělávání.

Business Brunch® není v roce 2021 „pouhým“ řetězcem zajímavých vystoupení, ale ukázkovým komplexním rozvojovým programem, který vás bude inspirovat ještě dlouho poté.

Před vlastním konáním akce získáte přístup k tematickému virtuálnímu kurzu, microlearningové materiály a další podklady, abyste byli na probírané téma dobře připraveni a mohli si z něj odnést maximum.

Po skončení programu a získání zpětné vazby dostanete také náhodné SMS zprávy se soustředěným sdělením, které by vám mělo pomoci utvrdit získané znalosti. Zároveň obdržíte záznam setkání, ke kterému se budete moci vracet.

Témata setkání Business Brunch® v září a říjnu

Současné hodnocení pracovníků – 7. 9. 2021, 8:30-12:00

František Hroník se hodnocení zaměstnanců věnuje již několik desetiletí. Zhodnotí tedy, v čem je současné hodnocení zaměstnanců specifické a kam směřuje. Zamyslí se nad trendy a faktory, které jej ovlivňují. Poradí také osvědčené metody a tipy, které se mohou hodit v současnosti, nebo které platí univerzálně.

Mezní situace a zvládání nejistot – 13. 10. 2021, 8:30-12:00

Nejistota je stále výraznější vlastností našeho světa a života. Dokonce lze říct, že její podíl roste. Je ale vždy pouze negativní? Jak by vypadal život bez jakékoliv nejistoty? Tématem tohoto setkání tedy bude, jak k nejistotě přistupovat, jak ji zvládat a jak využívat nejisté situace k růstu a pokroku.

Seznamte se se všemi navazujícími tématy setkání Business Brunch® v letošním roce.

VŠECHNA TÉMATA