Soutěžte o online školení BOZP a PO pro vaše administrativní pracovníky

Každý zaměstnavatel bez rozdílu v druhu vykonávané činnosti má v oblasti Bezpečnosti práce a Požární ochrany zákonem uloženou celou řadu povinností. Mezi ty nejzákladnější patří vedení předepsané dokumentace, povinnost školit všechny zaměstnance v BOZP/PO a seznámit všechny zaměstnance s pracovními postupy spojenými s technickým zařízením, které zaměstnanci využívají při výkonu pracovní činnosti. Typickým případem školení na svěřená technická zařízení je školení řidičů vozidel do 3,5 tuny.

Proto jsme pro vás připravili ve spolupráci se společností GComp spol. s r.o. – provozovatelem portálu zákonných školení BEPOR.EU – soutěž, ve které můžete zdarma získat 3 školení BOZP dle vlastního výběru pro vaše pracovníky. Stačí se zaregistrovat a využít školení např. pro vaše řidiče referentských vozidel. Na výběr máte z těchto školení:

  1. Školení BOZP pro vedoucí zaměstnance

  2. Školení BOZP pro zaměstnance

  3. Školení PO pro vedoucí zaměstnance

  4. Školení PO pro zaměstnance

  5. Školení řidičů vozidel do 3,5 tuny - referentů

Do soutěže se registrujte ZDE.

Hlavní cena

Každá soutěž musí mít i hlavní cenu a tou je – vyškolení všech vašich administrativních zaměstnanců a řidičů referentů ZDARMA.

Průběh soutěže

Registrace do soutěže bude probíhat až do 30.3.2014. Při registraci do soutěže získáte okamžitě 3 volné certifikační kódy. Ty můžete využít na portálu www.bepor.eu, seznámit se s našimi školeními a získat platný certifikát zcela zdarma.

Slosování o hlavní výhru proběhne 31.3.2014.

Vyhlášení výherce

31.3.2014 bude po slosování zveřejněn výherce na našich stránkách a zároveň bude vyrozuměn pomocí elektronické pošty na mailovou adresu, kterou uvedl při registraci.

* Soutěž je určena pro firmy, které nemají v současné době registraci na server www.bepor.eu. Online školení, které je součástí výhry, je určeno pro pracovníky zařazené do kategorie I. rizikovosti práce a požární školení je určeno pro administrativní pracovníky ve firmách se zvýšeným požárním nebezpečím.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Předchozí články v sérii:

Následné články v sérii:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace