HR News Management News Sales News HRtv Management tv Katalog profesionálů Rekvalifikuj.cz Meetings

Vyhrajte jeden semestr kurzu angličtiny nebo němčiny pro veřejnost

Jazyková škola Polyglot je již přes 25 let profesionálním dodavatelem jazykového vzdělávání. Jedná se o zavedenou firmu ve stoprocentním vlastnictví českých majitelů. Ve spolupráci s HR News si pro vás tato jazyková připravila soutěž o kurz angličtiny nebo němčiny.

Polyglot je etablovaným hráčem na trhu s jazykovou výukou, která se od svého vzniku v roce 1990 kromě firemních a individuálním kurzů specializuje i na jazykové kurzy pro veřejnost. Tyto kurzy probíhají na všech úrovních pokročilosti – od úplných začátečníků (úroveň A1) až po vysoce pokročilé (úroveň C1). Kromě kurzů obecného jazyka nabízí na svých pobočkách v 7 regionech i konverzační kurzy s rodilými mluvčími a přípravné kurzy na jazykové zkoušky: Polyglot má exkluzivní zastoupení pro mezinárodní zkoušky Pearson PTE.

Lektory do kurzů pro veřejnost si pečlivě vybíráme. Mimo to, že jsou erudovanými profesionály, kteří mají jazyk v malíčku, jsou naši lektoři trénováni na to, aby dokázali v kurzu navodit příjemnou pracovní atmosféru, která vás bude motivovat. Pokrok studentů je pro naše lektory alfou a omegou jejich práce. Co vás v jazykových kurzech nejvíce baví – no přece to, že vidíte, jak se zlepšujete,“ říká s úsměvem metodička Polyglotu Hana Urbanová.

Soutěž o jeden semestr kurzu angličtiny nebo němčiny pro veřejnost - 2 osoby zdarma

Zodpovězte správně tuto jednoduchou otázku a zúčastněte se soutěže o kurz angličtiny nebo němčiny dle vašich preferencí ve vámi zvoleném městě. Nápovědu naleznete na webových stránkách www.polyglot.cz.

Soutěžit bylo možné do 19. 2. 2016.

Otázka: Kolik týdnů trvá semestrální kurz pro veřejnost v Jazykové škole Polyglot?

Správná odpověď byla: 18 týdnů

Výherkyní se stala paní Michaela V. ze společnosti StringData. Gratulujeme!

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace