Greenbuddies, s.r.o. hledá nového entuziastického kolegu/kolegyni na pozici HR GENERALIST

V rámci dalšího rozvoje našeho podnikání hledáme nového entuziastického kolegu/kolegyni na pozici HR GENERALIST pro naši společnost Greenbuddies. Specializujeme se na kompletní řešení projektů solárních elektráren a nabíjecí infrastruktury pro elektromobily.

greenbudies 2

Náplň práce:

  • Zajištění procesu náboru (inzerce, předvýběr kandidátů, vedení pohovorů)
  • Zajištění procesu nástupu zaměstnance a podpora v rámci adaptační doby
  • Vedení personálních složek zaměstnanců (příprava pracovních smluv, dodatků apod., A1 formuláře, agenda zaměstnávání cizinců), pracovnělékařská péče, GDPR
  • Komunikace s externí mzdovou účetní (nástupy, výstupy, mzdy)
  • Zpracování docházek zaměstnanců, příprava podkladů pro mzdy
  • Zodpovědnost za proces hodnocení zaměstnanců
  • Zajišťování školení zaměstnanců – BOZP a PO, odborná školení (interní a externí)
  • Zodpovědnost za stav a tvorbu vnitropodnikových směrnic
  • Organizace firemních akcí

Nabízíme:

  • Velmi zajímavou a různorodou práci v mladé a rychle rostoucí společnosti
  • Možnost učit se a profesně růst, příjemný kolektiv lidí, velmi dobré pracovní podmínky
  • Příjemné pracovní prostředí v pražské kanceláři v Michli
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost využít jazykových znalostí a komunikovat v angličtině a/nebo němčině
  • Flexibilní pracovní doba, občasná práce z home office je možná
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní teambuildingové akce

Hledáme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • Dobrá znalost MS Office
  • Zkušenost s personálním a docházkovým systémem výhodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat svůj životopis!

Informace o pracovní pozici:

Místo pracoviště: Mendíků 1396/9, Praha - Michle
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 40 000 - 55 000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)

Kontakt:

Zaměstnavatel: Greenbuddies, s.r.o.

Kontaktní osoba: Aleš Spáčil

Telefon: +420 777 770 176