Představujeme řečníky 2. Mezinárodního fóra ICF ČR: Nonna Babitzin a Isabella Pierantoni


ICF

2. Mezinárodní fórum ICF ČR 2017 s tématem Tvorba a rozvoj koučovací kultury se blíží. Vzniká pozoruhodná platforma, díky které se 30. 11. 2017 setkají koučové a HR manažeři a budou mít možnost diskutovat společná témata.

Jedním z otevřených témat, které zajímá HR manažery a na které znají koučové odpověď, je komunikace mezi různými generacemi na jednom pracovišti. V dnešní době se rozdíly mezi generacemi prohlubují. Zrychlují se změny ve způsobu myšlení a chování, a tím se zkracuje doba, po kterou dochází ke generační obměně. Navíc se prodlužuje věk pro odchod do důchodu a na druhé straně nastupují do zaměstnání absolventi. Isabella Pierantoni

Zatímco v minulém století počítali sociologové na jednu generaci 20 let, nyní je to okolo pěti let. Když budete poctivě počítat, zjistíte, že v současné době můžete mít na jednom pracovišti pohromadě až sedm různých generací. A to je pro vzájemnou efektivní komunikaci pořádná výzva!

Koučování je jednou z technik, která může manažerům pomoci tuto výzvu zvládnout. Isabella Pierantoni má praxi s řízením multigeneračních týmů jako manažer i jako kouč. Koučování využívá k vedení týmů a zároveň jako seniorní kouč stínuje manažery a podporuje je v překonávání překážek při řízení multigeneračních týmů.

Nonna BabitzinZe své dlouholeté manažerské a koučovací praxe vychází i Nonna Babitzin, která se na konferenci bude věnovat tématu řízení změn. Nejlepší způsob, jak změnu řídit, je podle ní stát se změnou, splynout s ní, a tím ji i dále šířit. K tomu nám může pomoci klíčová otázka: „Kým se musím stát já sám?“ Dozvíme se více o vnímání yin a yang změn a jaké kroky je nutno vykonat, abychom změny dosáhli.

Kromě zahraničních speakerů se můžete těšit i na panelové diskuse, ve kterých budou sdílet své zkušenosti a best practices manažeři, kteří koučování využívají ve své praxi.

Pozvání do panelových diskusí přijali Alena Zímová ze Všeobecné zdravotní pojišťovny, Hana Hasová z Multisportu, Marie Gütlová z TV Nova, Dana Mašlová ze společnosti PULS investiční, Lenka Zelingrová z Koučink Centra, Monika Kohoutková ze společnosti Škoda Praha Invest s.r.o. a Veronika Langrová a Pavlína Honsová, které představí výsledky výzkumu zaměřeného na vlivy koučování realizovaného v ČSOB.

Pokud vás toto téma zaujalo, upozorňujeme vás, že je nyní k dispozici posledních 10 volných vstupenek na konferenci. Součástí vstupného je i možnost zúčastnit se Masterclass setkání s Judit Ábri von Bartheld MA, MCC, na kterém budete moci lépe nahlédnout pod pokličku koučování na úrovni MCC.

Více informací o konferenci

na FB: https://www.facebook.com/ICFczech/

nebo na Linked IN: https://www.linkedin.com/groups/2049845

A pro ty z vás, kdo si rádi hrají je připravena soutěž o tři parfémy COACH. Pokud doplníte metaforu „Koučování je jako…“ a Váš návrh dostane nejvíce bodů od účastníků fóra, obdržíte jeden z nich.

Přihlaste se do soutěže.

Uzávěrka pro zaslání je 23. 11. 2017.

2. Mezinárodní fórum ICF ČR 2017

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace