Rozhovor: HR business partneři ve společnosti HARTMANN-RICO

Vytisknout

Milan Smejkal, ředitel pro lidské zdroje společnosti HARTMANN-RICO

Ve společnosti HARTMANN-RICO právě probíhá závěrečná fáze projektu transformace oddělení HR na skupinu byznys partnerů, jejímž úkolem bude intenzivnější podpora ostatních částí firmy. V rozhovoru Soni Matochové pro server HR News o tom informuje ředitel pro lidské zdroje HARTMANN-RICO Milan Smejkal.

„Přes obtíže, kterým jsme museli čelit, stále jasněji vnímám, že v rámci týmu roste nadšení pro nový způsob práce. Jednotliví členové udělali ohromný kus práce co do efektivity komunikace a z profesního hlediska doslova rostou před očima,“ říká Milan Smejkal.

Vysvětluje, že transformace oddělení HR na byznys partnery předpokládá „naprosto odlišnou formu řízení lidí i nové procesy“. Především se jedná o větší důraz na efektivní komunikaci a lepší porozumění potřebám zaměstnanců v různých odděleních. Vedení firmy pak podle něho může těžit z toho, že veškeré aktivity oddělení HR budou mnohem důrazněji sledovat zájmy byznysu a budou mít společný zájem na úspěchu firmy.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde: Posouváme HR blíže k byznysu

-kk-

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace